Przydatna pomoc w czasie ciąży

Ciężarne kobiety przechodzą ciężki czas. Każda ciąża jest inna, ale większość z nich jest trudna i przynosi wiele dolegliwości. Mimo wszystko większość przyszłych mam, jest zadowolona, że nosi pod sercem swoje ukochane dziecko. Z tej wielkiej miłości i potrzeby troski, staramy się w tym czasie dowiedzieć jak najwięcej o wychowaniu, pielęgnacji i zaspokajaniu potrzeb dziecka.

Aplikacje z ciekawymi opcjami

Gdy dowiadujemy się, że w naszym brzuszku rozwija się mały człowiek, pojawia się często potrzeba monitorowania ciąży. Szukamy informacji na temat tego, jak aktualnie rozwija się mała istota, jakiej jest wielkości i co odczuwa. Wygodną formą w tej kwestii okazują się aplikacje dla ciężarnych. Warto więc poznać kilka najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych propozycji takich aplikacji:

  • Preglife – Ciąża i dziecko – dzięki tej aplikacji możesz zyskać wiele przydatnych informacji, jak na przykład to co dzieję się z twoim ciałem, a także na jakim etapie rozwoju jest dziecko. Tydzień po tygodniu możesz śledzić swoją ciąże i dowiedzieć się, jakie objawy możesz odczuwać. Jest też opcja wykresu przyrostu wagi, który warto kontrolować szczególnie w ostatnich miesiącach ciąży.
  • Moja ciąża tydzień po tygodniu i licznik skurczy – świetna aplikacja, która daje ci wiele możliwości i będzie zadowalająca, nawet dla najbardziej wymagających przyszłych mam. Aplikacja odlicza czas pozostały do porodu, znajdziesz w niej cenne informacje na temat tego, co w konkretnym czasie dzieje się u twojego maluszka. Dzięki tej aplikacji możesz notować informacje o swojej wadze, a także skurczach. Jest tu także wykres ciśnienia krwi, kalendarz, przydatne porady.

Zakończenie

Te dwie aplikacje z pewnością pomogą ci przejść przez ten piękny, ale także niełatwy czas. Mają wiele przydatnych funkcji, są łatwe w obsłudze i dostępne w Sklepie Play. Dzięki tym aplikacjom możesz dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy, bez konieczności długotrwałego przeglądania wielu stron w internecie. Wszystko, za pomocą aplikacji, masz przy sobie. Wszystko co się przyda w jednym miejscu.