Informatyk list motywacyjny

Odpowiednia napisany list motywacyjny powinien zawierać wszystkie informacje dotyczące naszego dotychczasowego doświadczenia a także zdobytego wykształcenia. Należy pamiętać, jest bardzo ważną rzeczą w pisaniu listu motywacyjnego jest zachowanie profesjonalizmu pilnego oraz profesjonalnego języka.

List motywacyjny przykład informatyk

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie w gazecie xyz, chciałabym zgłosić swoją ofertę na stanowisko informatyka. 2005 roku ukończyła studia informatyczne i posiadam niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie.

Do tej pory pracowałam jako w firmie xyz, gdzie pełniłam stanowisko informatyka. Do moich zadań na tym stanowisku należało: kontrola nad sprawnością komputerów w całej firmie,….. Dzięki zdobytemu umiejętnością w tak dużej korporacji, jestem pewna iż nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe oraz jestem bardzo otwarta na nowe umiejętności oraz zdobywanie nowego doświadczenia.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji, a także na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, na której będę mogła szczegółowo opisać Państwu moją osobę oraz zaprezentować swoje umiejętności.