Co jest modne? Narzutka ze skórzanymi rękawami

Aktualne trendy modowe dają nam naprawdę szerokie pole do popisu. Wśród pięknych strojów i materiałów, nieustannie modne są połączenia różnych materiałów i stylów.

narzutka ze skórzanymi rękawami

Ciekawym rozwiązaniem jest na przykład narzutka ze skórzanymi rękawami, kurtka ze wstawkami z futerka sztucznego, czy choćby spodnie z łączonych materiałów. Jest to bardzo ciekawe zestawienie, jednak należy pamiętać, aby nie przesadzać z ilością dodatków. Jeśli wybierzemy takie ubranie, jak choćby narzutka ze skórzanymi rękawami, nie powinniśmy już zestawiać tego z innymi strojami łączącymi różne materiały.

 

Lepiej wybrać coś stonowanego, a bez wątpienia będzie to bardzo bezpieczna i uniwersalna stylizacja. Jak potwierdzają styliści, do stworzenia idealnego zestawienia ciuchów najczęściej potrzebujemy kreatywności, pomysłu i umiaru. Choć narzutka ze skórzanymi rękawami jest bardzo modna i ładna, warto dopasować do niej odpowiednie spodnie czy spódnicę, które będą idealnie się komponować. Nie powinniśmy jednak dodawać do tego zbyt wiele biżuterii czy innych dodatków, bo może okazać się to przesadzone, a całość będzie niekorzystna.