Ciekawe gry oferowane przez Totalizator Sportowy – które są popularne?

Totalizator Sportowy dba o to, aby oferta gier liczbowych była jak najbardziej atrakcyjna dla graczy. W tym celu obecnie wprowadzane są promocje w przypadku niektórych gier. Obecnie promocje najczęściej pojawiają się w przypadku gry Multi Multi. Co warto o tym wiedzieć?
Multi Multi to gra, w której jest możliwość wyboru aż dziesięciu liczb. Można to zrobić samodzielnie na kuponie lub po prosić o możliwość chybił trafił. Dodatkowo jeśli chce się zagrać o wyższą wygraną, można zdecydować się na grę z plusem.

 

Plus w przypadku gry Multi Multi to numer, który padł jako ostatni. Choć zakład z plusem jest droższy od standardowego kupony, to jednak w przypadku gry Multi Multi tabela wygranych pokazuje, że gra z plusem zazwyczaj się opłaca.
Promocje w przypadku gry Multi Multi Multi dotyczą skreśleń na określoną liczbę numerów. To w takich przypadkach wygrane mogą być wyższe niż określono w tabelach. Warto pamiętać, że promocje są czasowe i obowiązują tylko w określonych terminach. To udogodnienie zwykle dla tych graczy, którzy dość często skreślają mniejszą liczbę numerów i mogą z takiej promocji skorzystać.