Dlaczego garnitur?

Jakie budujemy wrażenie?

Powinniśmy mieć świadomość tego, że to pierwsze wrażenie i w większości Nasz wygląd zewnętrzny ma wpływa na to, jakie ktoś wyrobi sobie o Nas zdanie i co będzie myślał na Nasz temat. Mamy na to wpływ w dużej mierze właśnie poprzez ubiór. Inaczej jest postrzegany człowiek elegancki, niezależnie od płaci, a inaczej chłopak w dresach. Kto budzi większe zainteresowanie? Pan w garniturze, czy w swetrze i w bojówkach? Oczywiście, że ten pierwszy. Dlatego na elegancki ubiór warto wydać odpowiednią kwotę pieniędzy.

Jak jesteśmy postrzegani?

Używając frazy garnitury kocmyrzów rozwija nam się pełna lista ofert. Jest to na tyle szeroki wachlarz możliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kiedy już posłuchałeś siebie i zdałeś sobie sprawę, jakie są Twoje potrzeby… Pora wybrać się do sklepu. Przekonać się, czy aby Twoje wymagania nie są zbyt wygórowane i czy masz szansę zaspokoić swoje potrzeby. Nie warto zamykać się ślepo tylko na jedno rozwiązanie. Czasem trzeba poszerzyć horyzonty. Spojrzeć szerzej. Może wtedy dostrzeżemy coś, z czego wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy. Tak, nadal mowa o garniturach. To one w wielu przypadkach są wyznacznikiem elegancji, pewności siebie. To reakcja otoczenia na wygląd takiego Pana, powie Nam czy to słuszny wybór.

Oczywistym jest, że każdy ma swój styl i nie zmieni go, bo tak. Czasem jednak warto wprowadzić chociaż drobne modyfikacje, zwłaszcza jeśli ma to być owocne w przyszłości.